×

Yangın Merdivenleri

yangin-merdivenleri-imalati

Yangın Merdivenleri İmalatı

Firmamız yangın merdivenleri imalatı konusunda daha çok metropol kent İstanbul gerekse Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermektedir. Tecrübeli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen bir ekiple çalışmaktayız.

Yangın merdivenleri yapımı konusunda birçok projeyi başarılı şekilde yapmış bulunmaktayız. Yangın merdivenleri binanın  şekline ve caddeye olan konumuna göre farklı çeşitlerde üretilmektedir.

Yangın merdiveni  sadece yangınlarda kullanılan tedbir amaçlı merdivenler olmayıp deprem gibi doğal afetlerde de işe yaramaktadır.

Can güvenliği için yeni yönetmeliğe göre her binada fabrikada ve iş yerlerinde yapılması zorunlu tutulmuştur.

Projelerinize verdiğimiz teslim süresi gününü geçmemekle beraber, zamanından önce teslim etmeyi ön planda tutuyoruz. Projelerinize başlamadan önce yerine gelerek, kapsamlı bir analiz gerçekleştirmekteyiz.

İşlerinizi yaptığımız analizler sonucunda projelendirme aşamasına geçerek ve onu takiben üretim ve montaj süreçlerini tamamladıktan sonra güvenilir şekilde teslim etmekteyiz.

Yangın Merdiveni İşlerinde; Kalite olmazsa olmaz diyen, kalitenin bilincinde olan, siz değerli müşterilerimizle birlikte çalışmak her zaman bizi onurlandırmıştır.

Yangın Merdiveni Yapımı

Yeni yapılarda proje sırasında yangın merdivenleri proje dahilinde yapılmaktadır. Fakat günümüzde eski yapıların neredeyse hepsinde yangın merdiveni yoktur.

Uyumlu Demir Doğrama olarak eski binalara uygun projeler çıkararak yangın merdiveni imalatıda yapmaktayız. Piyasada yangın merdiveni ucuz ve kaliteli malzeme kullanılarak farklı fiyatlarla üretilmektedir.

Biz daima ucuz en pahalı olandır anlayışıyla kaliteden ödün vermiyoruz. Ucuz olan çabuk çürüme, yıpranma ve kopma ile kaliteli işten çok daha pahalıya gelir.

Yangın merdivenlerinin bir çok türü bulunmaktadır. Binanın konumuna ve şekline göre z tipi, makaralı oval ve düz olarak yapılmaktadır.

Yangın merdiveni yapımında uzman ekibimizle ücretsiz keşif yaparak, yangın yönetmenliğine uygun olarak binanızın kat sayısına göre en uygun fiyat teklifini sunuyoruz.

Ucuz yangın merdiveni ile kaliteli yangın merdiveni arasındaki maliyet farkı yaklaşık malzemede yüzde 20 + işçilikte %30 a yakın maliyet farkı oluşmaktadır.

Uyumlu Demir Doğrama olarak yangın merdiveni yapımında İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet sunduğumuz gibi, İstanbul dışı şehirlerdede hizmet sunmaktayız.

yangin-merdivenleri-yapimi

Hizmetlerimiz veya özel siparişleriniz hakkında fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.